ZAČNĚTE ZDE

Kariéra

Pekař/pekařka

Hledáme sílu na pečení dortových korpusů a slaného pečiva.
Práce je vhodná i bez předchozí zkušenosti, praxe v oboru je vítaná.

Náplň práce:

  • pečení dortových korpusů, věnečků, větrníků
  • pečení vek na chlebíčky, bagety

Pracovní doba je od pondělí do pátku, cca 4-5 hodin, vhodné i na ½ nebo zkrácený úvazek, příp. brigádně, vhodné i pro důchodce.

Obsluha prodejny

Do prodejny Chlebíček by Kolbaba v Brně, hledáme šikovnou posilu.
Nabízíme práci v příjemném prostředí, dobré platové ohodnocení, sleva na firemní výrobky.
Pracovní doba v týdnu je od 8:00 - 17:00, v sobotu od 9:00 - 14:00 (na směny).
Požadujeme milé a profesionální vystupování, spolehlivost, flexibilitu.
Vhodné pro důchodce nebo vysokoškolské studenty.

Pro více info pište na info@cukrarnakolbaba.cz nebo se rovnou zastavte přímo za námi na prodejnu.

Výroba - studená kuchyně

Do naší provozovny Chlebíček by KOLBABA hledáme zaměstnance na výrobu studené kuchyně - příprava chlebíčků, pečení vek a baget.
Pracovní doba je krátký/dlouhý týden, plný úvazek.

Zájemci ozvěte se na tel.č.: 735 179 359.