ZAČNĚTE ZDE

Kariéra

Cukrář/ka (Ostrava)

Do naší provozovny Chlebíček by Kolbaba v Ostravě hledáme novou posilu na pozici cukrář/ka. Hledáme člověka, který má chuť s námi tvořit naše vyhlášené větrníky a šlehačkové dorty. Člověka, který se bude se zodpovědně chovat k přístrojům a zařízením výrobny.

Náplň práce:

  • Výroba šlehačkových dortů (pečení korpusů, příprava krémů, komplatace, zdobení)

  • Průběžné udržování pořádku při práci i po skončení směny.

Koho hledáme:

  • Rádi dáme příležitost komukoliv, kdo miluje cukrářské řemeslo a má chuť se učit, jak to děláme my. Takže není třeba obav, vše vysvětlíme.

  • Potřebujeme však někoho, kdo již praxi v profi cukrařině má a není třeba vysvětlovat úplné základy.

  • Rádi bychom, aby nový kolega/kolegyně nastoupil co nejdřív.

  • Směny jsou u nás ranní (někdy odpolední) - vše se odvíjí dle toho, kolik dortů a sladkých cateringů máme připravovat. Neměl by to být pro tebe problém.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek

Odměna: 140 Kč / hodina

Pro více info pište na e-mail: info@cukrarnakolbaba.cz a připojte životopis nebo alespoň pár slov o sobě.

Pomocná síla do kuchyně (Ostrava)

Do naší provozovny Chlebíček by Kolbaba v Ostravě hledáme zaměstnance na výrobu studené kuchyně.

  • umývání nádobí, údržba kuchyně, pomocné práce

  • utírání stolů

  • vytírání podlahy

  • pracovní doba - pondělí až pátek 8:00 - 16:00h

Požadujeme:

  • spolehlivost

  • kladný vztah k čistotě - výhodou zkušenost z gastronomického provozu

  • dobrou kondici (práce na nohou, mytí i těžších hrnců či jiných cukrářských strojů a nástrojů)

  • pokročilou znalost českého jazyka

Nabízíme:

  • práci ve fajn kolektivu

  • zaměstnanecké slevy na výrobky