ZAČNĚTE ZDE

Kariéra

Pekař/pekařka

Hledáme zaměstnance na pečení dortových korpusů a slaného pečiva.
Práce je vhodná i bez předchozí zkušenosti, praxe v oboru je vítaná.

Náplň práce:

  • pečení dortových korpusů, věnečků, větrníků
  • pečení vek na chlebíčky, bagety

Pracovní doba je od pondělí do pátku, cca 4-5 hodin, vhodné i na ½ nebo zkrácený úvazek, příp. brigádně, vhodné i pro důchodce.

Pro více info pište na e-mail: stastova@cukrarnakolbaba.cz.

Výroba - studená kuchyně (Brno)

Do naší provozovny Chlebíček by Kolbaba v Brně hledáme zaměstnance na výrobu studené kuchyně - příprava chlebíčků.
Nabízíme práci v příjemném prostředí, dobré platové ohodnocení, sleva na firemní výrobky.
Pracovní doba je krátký/dlouhý týden.
Praxe na dané pozici je podmínkou.

Výroba - studená kuchyně (Ostrava)

Do naší provozovny do bufetu Divadla Jiřího Myrona v Ostravě hledáme zaměstnance na výrobu studené kuchyně - příprava chlebíčků.